Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

TP-LINK TL-SL1218MP 16-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 16 10/100Mbps RJ45 Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 22495 Výrobca: TP-Link

EAN: 6935364099824
Stránka produktu
Cena bez DPH: 174,92 € Cena s DPH: 209,90 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • TP-LINK TL-SL1218MP 16-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 16 10/100Mbps RJ45 Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports

Detaily

16portový 10/100Mb/s + 2portový gigabitový Unmanaged PoE Switch TL-SL1218MP 16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 192 W pro všechny PoE porty Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace HARDWARE FEATURES Interface 16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports 2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports 2 Combo Gigabit SFP Slots Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-X MMF, SMF Fan Quantity 2 Fans Power Supply 100-240V AC, 50/60 Hz Backup Bandwidth 7.2 Gbps PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant PoE Ports: Port1- Port16 PoE Power Budget: 192W Mac Address Table 8K Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm) Max Power Consumption 18.73 W (220/50Hz. no PD connected) 217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected) Max Heat Dissipation 63.89 BTU/h (no PD connected) 741.15 BTU/h (with 192W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs Port Priority Mode Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission) Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging IEEE802.3x Flow Control Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Ďalšie informácie

P/N TL-SL1218MP
Hmotnosť (kg) 0.5000
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 60

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').