Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

TP-LINK TL-SG3210 switch 8 x 10/100/1000 Mbs, 2 x SFP combo

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 3 dni

Kód: 21529 Výrobca: TP-LINK

EAN: 6935364020972
Stránka produktu | Support page
Cena bez DPH: 106,80 € Cena s DPH: 128,16 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • TP-LINK TL-SG3210 switch 8 x 10/100/1000 Mbs, 2 x SFP combo

Detaily

HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q, IEEE 802.1x,IEEE 802.1p Fan Quantity Fanless Dimensions ( W x D x H ) 11.6*7.9*1.7in. (294*200*44 mm) Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 1000Mbps SFP Slots 1 Console Port Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF Power Consumption Maximum: 10.7W (220V/50Hz) Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz PERFORMANCE Bandwidth/Backplane 20Gbps Packet Buffer Memory 4Mb Packet Forwarding Rate 14.9Mpps MAC Address Table 8k Jumbo Frame 10240 Bytes SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority Support 4 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP Port isolation BPDU filtering/guard TC/Root protect Loop back detection 802.3x Flow Control VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Port/ MAC/Protocol-based VLAN GARP/GVRP Management VLAN configuration Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID; Time Range Based Security IP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN DoS Defence Dynamic ARP inspection (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control Management Web-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82 CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Integrated NDP/NTDP feature Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents Switch; Power Cord; Quick Installation Guide;Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet System Requirements Microsoft® Windows® 8, 7,Vista™, XP or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?); Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Ďalšie informácie

P/N TL-SG3210
Model TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210)
Hmotnosť (kg) 2.4000
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 59

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').