Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

TP-LINK T2600G-28SQ JetStream™ 24-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 10G SFP+ Slots, 24 Gigabit SFP Slots

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 22500 Výrobca: TP-LINK

EAN: 6935364099954
Stránka produktu
Cena bez DPH: 457,50 € Cena s DPH: 549,00 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • TP-LINK T2600G-28SQ JetStream™ 24-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 10G SFP+ Slots, 24 Gigabit SFP Slots

Detaily

JetStream 28-portový gigabitový SFP L2 řízený přepínač T2600G-28SQ Gigabitové vláknové připojení a 10G SFP + vláknové sloty poskytují více než dostatečnou šířku pásma a stabilitu pro vysokorychlostní přenos dat Funkce L2 + - statické směrování pomáhá směrovat interní komunikaci pro efektivnější využití síťových zdrojů IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a Radius poskytují robustní bezpečnostní strategie L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace Podpora protokolu IPv6 s duálním stackem IPv4 / IPv6, sledováním MLD, vyhledáváním sousedů IPv6 Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přinášejí bohaté zásady správy. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Interface 20 Gigabit SFP Slots 4 Combo 10/100/1000 RJ45 / SFP Ports 4 10G SFP+ Slots 1 RJ45 Console Port 1 Micro-usb Console Port Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF 10GBASE-X:MMF, SMF 10GSFP+CU “SFP+ Direct Attach Cable” (TXC432-CU1M, TXC432-CU3M) Fan Quantity 2 Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz Dimensions ( W x D x H ) 17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 29.67W (220V/50Hz) Max Heat Dissipation 101.23 BTU/h PERFORMANCE Bandwidth/Backplane 128Gbps Packet Forwarding Rate 95.2Mpps MAC Address Table 16k Jumbo Frame 9216 Bytes SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority Support 8 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN L2 and L2+ Features Static Routing DHCP Relay IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loopback detection 802.3x Flow Control L2PT VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) 802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN GARP/GVRP Security IP-MAC-Port Binding AAA 802.1x and Radius Authentication DoS Defend Dynamic ARP Inspection (DAI) SSH v1/v2 SSL v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6 IPv6 ACL DHCPv6 Snooping IPv6 Interface IPv6 Applications DHCPv6 Client Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP IPv6 ACL IPv6 Interface IPv6 Routing DHCPv6 Relay DHCPv6 Snooping Management Web-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) sFlow PPPoE Circuit ID DHCP Relay DHCP Server DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 Dual Image CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Integrated NDP/NTDP feature Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS Password Recovery Access Control L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Time Range Based OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents Switch Power Cord Installation Guide Resource CD Rackmount Kit Rubber Feet System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Ďalšie informácie

P/N T2600G-28SQ
Hmotnosť (kg) 0.5000
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 60

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').