Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

TP-LINK T2500-28TC(TL-SL5428E) JetStream™ 24-Port 10/100Mbps L2 Managed Switch, 24 10/100Mbps RJ45 Ports

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 22504 Výrobca: TP-LINK

EAN: 6935364098308
Stránka produktu
Cena bez DPH: 202,42 € Cena s DPH: 242,90 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • TP-LINK T2500-28TC(TL-SL5428E) JetStream™ 24-Port 10/100Mbps L2 Managed Switch, 24 10/100Mbps RJ45 Ports

Detaily

24-portový 10/100Mbit/s + 4-portový gigabitový L2 řízený switch JetStream T2500-28TC (TL-SL5428E) AAA, ACL, 802.1X ověření, Zabezpečení portů, Filtrování IP, Strom control, DHCP Snooping, Strážce zdroje IP a ochrana DoS poskytují silnou strategii zabezpečení DDM umožňuje monitorování všech SFP modulů vložených do switche L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet Log-in přináší bohaté metody řízení HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Interface 24 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4 Combo Gigabit SFP Ports 1 Console Port Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100 STP (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF Fan Quantity Fanless Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz Dimensions ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in.(440*180*44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 15W (220V/50Hz) Max Heat Dissipation 51.18 BTU/h PERFORMANCE Stacking 32 Units Virtual Stacking Bandwidth/Backplane 12.8Gbps Packet Forwarding Rate 9.5Mpps MAC Address Table 8k Jumbo Frame 2048 Bytes SOFTWARE FEATURES Quality of Service 4 Queues/Port 802.1p/IP DSCP based COS,TOS L2 Features IGMP Snooping: V1/V2/V3 802.3ad with LACP STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard Port Mirroring Flow Control VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Port/ Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/ QinQ, GVRP Access Control List Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection; Time Range Based; Flow-based QoS Security IP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1x (Radius):Port/MAC Based, VLAN assignment, Guest VLAN, QoS assignment, Supplicant Support DoS Defend Dynamic ARP inspection (DAI) SSH: V1/V2 SSL:V1.5/V2 Port Security Broadcast Storm Control Guest VLAN IP Source Guard IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6 IPv6 Applications DHCPv6 Client Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP Management System Diagnose: VCT DDM sFlow SNMP: V1/V2/V3 RMON: Group 1, 2, 3, 9 Command Line Interface: Telnet/Console Time Setting: SNTP Firmware Upgrade: TFTP & Web DGCO Client & BOOTP Client SYSLOG & Public MIBS OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents Switch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet System Requirements Microsoft® Windows® XP, Vista™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Ďalšie informácie

P/N T2500-28TC(TL-SL5428E)
Hmotnosť (kg) 0.5000
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 60

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').