Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Switch TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) JetStream™ 24x GLAN s POE, 4x SFP

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 7994 Výrobca: TP-Link

EAN: 6935364021047
Cena bez DPH: 383,33 € Cena s DPH: 460,00 €
ALEBO

Krátky popis

T2600G-28MPS (TL-SG3424P) je precízne spracovaný a veľmi rýchly switch TP-Link z radu JetStream ™ kompaktným dizajnom formátu 19", ktorý ľahko umiestnite do racku.

Viac zobrazení

  • Switch TP-Link T2600G-28MPS (TL-SG3424P) JetStream™ 24x GLAN s POE, 4x SFP

Detaily

T2600G-28MPS (TL-SG3424P) je presne spracovaný a veľmi rýchly Prepínač TP-Link z kompaktného konštrukčného formátu JetStream ™ 19", ktoré môžete ľahko umiestniť do stojana.

Je vhodný pre stredné a veľké podnikové siete. Prepínač je vybavený 24 portmi 1000 Mbps a POE +
Prístroj je navyše vybavené štyrmi SFP portami a sériovým číslom CRLF # Rozhranie RS-232.
Zariadenie podporuje rôzne siete protokoly a samozrejme detekciu krútených káblov alebo informácií LED pre jednotlivé porty.

Parametre:

Štandardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Rozhranie:

Porty RJ45 24 x 10/100/1000 Mbps (Automatické vyjednávanie/Auto MDI/MDIX)
4x 1000 Mb/s SFP sloty
1x port konzoly
1x Port konzoly Micro-USB

Sieťové médium:

10BASE-T: kábel kategórie UTP 3, 4, 5 (maximálne 100 metrov)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategória 5, 5e alebo vyššie (maximálne 100m),
1000BASE-X: MMF, SMF

PoE porty (RJ45): Štandardné: 802.3 at/af kompatibilné
PoE porty: 24 portov
Napájanie: 320 W
Výkon: 100 ~ 240VAC, 50/60 Hz
Rozmery (Š x V x H): 440 x 330 x 44 mm

PERFORMANCE

Bandwidth/Backplane: 56 Gbps
Tabuľka adries MAC: 16k
Rýchlosť odosielania paketov: 41,7 Mpps
Jumbo Rám: 9216 bajtov

Iné:

Certifikácia: CE, FCC, RoHS
Obsah balenia: prepínač, napájací kábel, rýchla referencia, disk CD, súprava Rackmount, Gumové nohy
Podporované operačné systémy: Microsoft® Windows® XP, Vista ™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® alebo Linux

Operačné prostredie: Teplota 0 ° C až 40 ° C

Ďalšie informácie

P/N T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
Model TP-Link T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
Hmotnosť (kg) 0.5000
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 60

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').