Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Signamax Mini-GBIC 100-32SM-LR20 1G SFP singlemode LC Cisco komp.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 11106 Výrobca: Signamax


Cena bez DPH: 10,58 € Cena s DPH: 12,70 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • Signamax Mini-GBIC 100-32SM-LR20 1G SFP singlemode LC Cisco komp.
  • Signamax Mini-GBIC 100-32SM-LR20 1G SFP singlemode LC Cisco komp.

Detaily

SFP modul 1Gbps pre singlemode vlákno

vlnová dĺžka: 1310 nm
vzdálenost: do 20 km
diagnostika DDMI

Cisco kompatibilný

Ďalšie informácie

P/N 100-32SM-LR20
Model 100-32SM-LR20
Hmotnosť (kg) 0.1000
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').