Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Signamax Mini-GBIC 100-32MM 1G SFP multimode LC Cisco komp.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Na sklade [1+]

Kód: 11001 Výrobca: Signamax


Cena bez DPH: 9,30 € Cena s DPH: 11,16 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • Signamax Mini-GBIC 100-32MM 1G SFP multimode LC Cisco komp.

Detaily

SFP modul 1Gbps pre multimodové vlákno

vlnová dĺžka: 850 nm
vzdálenost: do 500m
diagnostika DDMI

Cisco kompatibilný

Ďalšie informácie

P/N 100-32MM
Model 100-32MM
Hmotnosť (kg) 0.1000
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').