Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Optická spojka LC/LC UPC simplex SM

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Na sklade [1+]

Kód: 11248 Výrobca: OEM


| Support page
Cena bez DPH: 1,08 € Cena s DPH: 1,30 €
ALEBO

Krátky popis

Spojka je určená pre spojenie konektorov LC pre single mode (SM) vlákna.

Viac zobrazení

  • Optická spojka LC/LC UPC simplex SM

Detaily

Spojka je určená pre spojenie konektorov LC pre single mode (SM) vlákna.

Ďalšie informácie

Hmotnosť (kg) 0.0100
Záruka (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').