Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Optická spojka E2000/E2000 APC simplex SM

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 11381 Výrobca: OEM


| Support page
Cena bez DPH: 6,20 € Cena s DPH: 7,44 €
ALEBO

Krátky popis

Spojka je určená pre spojenie konektorov E2000 pre single mode (SM) vlákna.

Viac zobrazení

  • Optická spojka E2000/E2000 APC simplex SM

Detaily

Spojka je určená pre spojenie konektorov E2000 pre single mode (SM) vlákna.

Ďalšie informácie

Hmotnosť (kg) 0.0100
Záruka (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').