Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

MIKROTIK SFP modul S-55DLC80D SM 1.25G 1550nm (80km) - industrial

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 22450 Výrobca: Mikrotik


Stránka produktu | Produktový list
Cena bez DPH: 27,14 € Cena s DPH: 32,57 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • MIKROTIK SFP modul S-55DLC80D SM 1.25G 1550nm (80km) - industrial

Detaily

S-55DLC80D je 1.25G SFP transceiver s 1550 nm Dual LC konektorom, a to až do 80 km na Single-modovom vlákne

Vhodné aj do industriálneho prostredia (-40°C to +85°C). Kompatibilný so všetkými MikroTik produktami, kt. majú SFP alebo SFP+ šachtu.

Detaily:
Product code S-55DLC80D
Connector Dual-LC
Data Rate 1.25G
Distance 80km
Format SM
Wavelength 1550nm

Ďalšie informácie

P/N S-55DLC80D
Hmotnosť (kg) 0.0200
Záruka (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').