Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

FO patch cord simplex SC/SC APC 09/125 7m SM

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Na sklade [1+]

Kód: 11274 Výrobca: OEM


| Support page
Cena bez DPH: 2,94 € Cena s DPH: 3,53 €
ALEBO

Krátky popis

FO patch cord simplex SC/SC 09/125 10m SingleMode

Viac zobrazení

  • FO patch cord simplex SC/SC APC 09/125 7m SM

Ďalšie informácie

Hmotnosť (kg) 0.0100
Záruka (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').