Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

FO Patch cord duplex SC/APC-E2000/APC 09/125 2m SM

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 11382 Výrobca: OEM


| Support page
Cena bez DPH: 13,09 € Cena s DPH: 15,71 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • FO Patch cord duplex SC/APC-E2000/APC 09/125 2m SM
  • FO Patch cord duplex SC/APC-E2000/APC 09/125 2m SM

Detaily

Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 2m, 3mm, duplex, SM, G657A

Ďalšie informácie

Hmotnosť (kg) 0.0500
Záruka (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').