Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Cloudový kontroler Omada OC200

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 22456 Výrobca: TP-LINK

EAN: 6935364084233
Stránka produktu | Produktový list | manual
Cena bez DPH: 71,58 € Cena s DPH: 85,90 €
ALEBO

Krátky popis

Cloudový kontrolér OC200 Omada

Viac zobrazení

  • Cloudový kontroler Omada OC200

Detaily

Cloudový kontrolér OC200 Omada je špeciálne vytvorený za účelom poskytovania centralizovanej správy sietí typu Omada. Môžete monitorovať štatistiky v reálnom čase, prezerať grafické analýzy sieťovej prevádzky, vytvoriť kaptívne portál, vykonávať aktualizácie systému a reštartovať ho alebo ľahko škálovať svoju sieť tak, aby zodpovedala rastu vašej firmy.
Omada ponúka bezplatný prístup do cloudu s vlastnou platformou pre centralizovanú správu. Vezmite si svoju sieť so sebou, nech už budete kdekoľvek.
Cloudový kontrolér OC200 je vybavený hardvérom vyspelej konštrukcie a najnovším chipsetom - má ohromujúci výpočtový výkon, ktorý bude podporovať náročné potreby riadenia vašej podnikovej siete.
Návštevníci majú prístup k bezpečnej Wi-Fi sieti s Captives portálom a technológií oddelených bezdrôtových sietí. Novo pridaná autentizácia cez SMS zjednodušuje proces pripojenia, zatiaľ čo prihlasovanie cez Facebook zvyšuje hodnotu vášho firemného profilu na sociálnych sieťach.
Z ktoréhokoľvek miesta na svete môžete mať prístup ku cloudovému kontroleru OC200 a konfigurovať všetko potrebné pohodlne zo svojho mobilného telefónu pomocou mobilnej aplikácie Omada.

Ďalšie informácie

P/N OC200
Model Omada OC200
Hmotnosť (kg) 0.5000
Rozmery (š x h x v) 100×98×25mm
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').